Materac GrykoSen Silver 200x140

999,00 zł

(999,00 zł szt.)

Brutto
Wybierz pokrowiec
Pianka
Grubość materaca
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Informacje techniczne

Opis

Sprawdź materac GRYKOSEN i podaruj dziecku zdrowy sen!

 • Do wyboru piana wysokoelastyczna FLEX HR35, pianka FLEXEKO N24 lub pianka T18 

 • przewiewny (oddychający)

 • zaszyta w kieszeniach pokrowca łuska gryki

 • pokrowiec SILVER

 • antyalergiczny

 • zdejmowany pokrowiec

 • wyprodukowany w Polsce

Oceny produktu

Napisz swoją opinię

Materac GrykoSen Silver 200x140

Sprawdź materac GRYKOSEN i podaruj dziecku zdrowy sen!

 • Do wyboru piana wysokoelastyczna FLEX HR35, pianka FLEXEKO N24 lub pianka T18 

 • przewiewny (oddychający)

 • zaszyta w kieszeniach pokrowca łuska gryki

 • pokrowiec SILVER

 • antyalergiczny

 • zdejmowany pokrowiec

 • wyprodukowany w Polsce

Napisz swoją opinię

Oryginalny i opatentowany materac GrykoSEN polskiego producenta Danpol jest teraz dostępny na pianach wysokoelastycznych oraz o podwyższonej elastyczności tylko w sklepie SARSEN.

Podaruj dziecku jednocześnie przyjemność i towar najwyższej jakości!

Łuska gryczana zastosowana w materacu to najprawdopodobniej najlepsza naturalna powierzchnia dla zdrowego i wygodnego snu.

Długo niezauważany materiał jakim jest łuska gryki pozyskana z polskich pól w naszym materacu przestawia pełnię swoich możliwości. Materac GrykoSEN dba o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort, jak żaden inny. Łuska gryki nie kruszeje i nie pyli, dzięki temu jest trwałym, naturalnym materiałem stosowanym do budowy materaców.

GrykoSEN to materac, którego najważniejszą strefą jest właśnie warstwa gryczana. Taniny zawarte w łusce gryki zabezpieczają Twoje dziecko przed roztoczami i bakteriami. Łuska gryki w przepikowanych poduszeczkach gwarantuje przepływ powietrza, jest przewiewna i oddychająca. Warstwa z łuski gryki kontroluje ma właściwości antypodowe i reguluje wilgotność ciała. Podczas poruszania się na materacu, łuski subtelnie masują skórę dziecka i tkankę podskórną. Materace wykonane z specjalnie przygotowanej łuski gryki mają atest antyodleżynowy i są zalecane dla osób, które bardzo dużo czasu spędzają w łóżku . Wkład wykonany z pianki wysokiej jakości wspiera układ kostny i prawidłowy rozwój dziecka.

To Ty decydujesz o rozmiarze i wypełnieniu – skonfiguruj materac idealny dla Twojego dziecka. Wybierz odpowiedni rozmiar i pianę.

Dzięki zastosowaniu pian wysokoelastycznych np. HR35 uzyskujemy materac bardzo odporny na odkształcenia.

00_gryka_pianka.jpg

Materac GRYKOSEN występuje w trzech wariantach pian: 

Pianka T18 – Pianka o symbolu T18 czyli 18kg/m3 to ogólnie średnio miękka piana stosowana do wyrobu lepszej klasy materacyków niemowlęcych i dziecięcych. Jej miła sprężystość i optymalna twardość sprawi, że materace dla niemowląt oraz dzieci w wieku 0-3 lat wykonane na niej będą średnie i twarde w zależności od strefy komfortu jaka jest użyta do budowy. Np. dla materaców z gryką twardość będzie średnio-twarda, z kokosem twarda a z lateksem średnio miękka. Pianka T18 jest optymalna dla dzieci o wadze maksymalnie do 35kg. Dla dzieci większych mamy w ofercie piany o podwyższonych parametrach. Piana o podwyższonej elastyczności FLEX-EKO N24 to wysokiej klasy piana o gramaturze bliskiej 25kg/m3. Pianka N24 jest bardzo dobra dla juniorów w wieku 3 – 15 lat w zależności od wagi. Maksymalna waga użytkownika tej piany to 70kg. Dla młodzieży większej lub osób dorosłych polecamy pianę HR35 .

Pianka FLEX-EKO N24 - Pianka FLEX-EKO N24 w odróżnieniu od standardowej piany poliuretanowej T25 charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, jest bardziej sprężysta i elastyczna od powszechnie stosowanej na rynku (T25 - twardszej, sztywniejszej i mniej przyjemnej). Piana FLEX-EKO N24 pozwala na rolowanie materaców, z zaznaczeniem że nasza firma nie roluje materaców z gryką i z kokosem (mogą one być złożone do transportu w pół). Piana N24 jest klasyfikowana jako ŚREDNIA do średnio miękkiej dla wagi użytkownika z przedziału 40-65kg. Dla materaców z dodatkową powierzchnią będzie podstawą do stworzenia materaców o średniej twardości np. z gryką, średnio-twardych i twardych z kokosem oraz średnio miękkich z lateksem.

Piana FLEX - HR35 Piana FLEX – HR35 to najwyższej klasy piana wysokoelastyczna stosowana do produkcji materaców młodzieżowych. Materace wyprodukowane przy użyciu piany HR35 są bardzo wytrzymałe i odporne na odkształcenia. Przyjmują maksymalne obciążenia w tej klasie materaców do 100kg na użytkownika. Piana ta charakteryzuje się wysoką sprężystością i elastycznością punktową. Materace młodzieżowe wyprodukowane na pianie HR35 są najbardziej komfortowe dla młodzieży a jednocześnie pozwalają na okazjonalne użytkowanie tych materaców przez osoby dorosłe. Bez obaw rodzić może siadać na takim materacu bez ryzyka odkształcenia w miejscu użytkowania przez cięższą osobę. Pianę wysokoelastyczną można rolować do transportu oraz magazynować materace zrolowane przez dłuższy czas. Piana FLEX - HR35 w właściwościach przypomina piankę N24 lecz jest od niej odporniejsza i jeszcze bardziej elastyczna.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie i wygoda Twojego dziecka!

VentiCOCO_silver.jpg

 

Materac GRYKOSEN w detalach.

Pokrowiec z dzianiny SILVER

POKROWIEC Z DZIANINY SILVER z bezpiecznym zamkiem dookoła. Wykonany z materiału (44% mikro-włókna Lyocell, 32% poliamid, 21% poliester, 2% bawełna, 1% srebrna nić) pikowanego.

Materace z pokrowcem SILVER wykazują lepszą regulację wilgotności niż inne pokrowce innych producentów dzięki zastosowanym mikrowłóknom celulozowym.

Naturalna srebrna ochrona – tkanina SILVER hamuje dostęp oraz zmniejsza rozwój szkodliwych pasożytów i bakterii na powierzchni materaca. Oprócz właściwości antybakteryjnych tkanina chroni także pokrowiec materaca przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec SILVER z naszej serii posiada specjalną srebrną powłokę tkaniny, która niweluje rozwój mikro-organizmów takich jak np. bakterie czy grzyby. Luksusowa tkanina SILVER zapewni osobom cierpiącym na alergię – spokojny sen i relaks w nocy. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC, pozwala łatwo utrzymać czystość i higienę.

powietrze_materac_siatka_aloe.jpeg

Najważniejsze cechy tkaniny Silver

- antyalergiczny

- zapinany na zamek ułatwiający zakładanie i zdejmowanie

- wchłania i odparowuje wilgoć - hamuje rozwój mikroorganizmów

- zmniejsza rozwój bakterii na powierzchni materaca

- nie spiera się, nie niszczy

- certyfikat Oeko-Tex 100 Pokrowiec techniczny z bawełną Trwały pokrowiec, w który zaszyta jest łuska gryki zapewnia ochronę materaca przed zabrudzeniami, odpowiednio odprowadza wilgoć, a uszyte w nim kieszonki zapobiegają przemieszczaniu się łuski gryki.

Czas oczekiwania 5-10 dni na materac roboczych.

Producent Danpol.

ATESTY I CERYTYFIKATY:

eco5.jpg