Rozmiar 200x200

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany
Ekskluzywna kołdra Notte...

Luksusowa kolekcja Notte Dolce uszyta jest z jedwabiu – tkaniny szlachetnej o ponadczasowym charakterze.

Cena 9 390,00 zł

favorite

Musisz być zalogowany
Kołdra puchowa Notte Luna...

Notte Luna to kwintesencja elegancji! Połączenie wysokiej jakości naturalnego nowego puchu gęsiego ze lśniącą śnieżnobiałą satyną. To wyroby pościelowe dla ceniących sobie nowoczesny pełny szyku look, który idzie w parze z mistrzowskim wykonaniem i trwałością produktu. 

Cena 2 990,00 zł

favorite

Musisz być zalogowany
Kołdra puchowa Notte Amore...

Kołdry Notte Amore powstały z miłości do spania! Przyjemnie delikatny batyst bawełniany i lekkie puchowe wypełnienie to połączenie gwarantujące wyłącznie kolorowe sny.

Cena 2 390,00 zł

favorite

Musisz być zalogowany
Kołdra puchowa Notte Perla...

Kołdry puchowe Notte Perla powstały z okazji 10-lecia marki Notte! W jubileuszowym roku 2024 poszerzyliśmy ofertę puchowych wyrobów pościelowych, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów.

Cena 1 849,00 zł

favorite

Musisz być zalogowany
Kołdra puchowa z pierzem...

Kołdry Bossanova Sonno uszyte są z białej tkaniny – bawełna 100%, a ich wypełnienie stanowi naturalny nowy puch gęsi – 60%, który uzupełniliśmy również nowymi piórkami gęsimi (delikatnym pierzem). Kołdry o budowie kasetonowej zapewniają komfort termiczny podczas snu i estetyczny wygląd produktu – puch się nie przemieszcza. Zimowe kołdry z tej kolekcji to produkty do zadań specjalnych – ogrzeją największego zmarzlucha! Produkowane przez nas kołdry zimowe są niezwykle ciepłe, a dzięki naturalnemu wypełnieniu z gęsiego puchu & pierza oraz budowie kasetonowej nie mają tzw. zimnych stref i zachowują swój pierwotny kształt przez wiele lat.

Cena 1 399,00 zł