Materace dla dorosłych

Jaki materac dla dorosłych?

Spośród wielu materiałów wykorzystywanych w produkcji materacy jesteśmy w stanie wyłonić kilka "najlepszych", których należy szukać w materacach dla dorosłych. Rdzeń powinien być zbudowany z piany wysokoelastycznej - dzięki temu mamy pewność, że materac nie odkształci się przez wiele lat. W strefie komfortu należy szukać jednej z trzech opcji.

- Piana termoelastyczna(z pamięcią) - Jeden z najbardziej luksusowych materiałów  w materacach 21 wieku. Dzięki wysokiej gęstości oraz właściwościom termoplastycznym idealnie dopasuje się do ciała dając przyjemny efekty otulenia. jest to opcja polecana do osób szukających materaca miękkiego.

- Piana wysokoelastyczna - Odpowiednie dostosowanie gęstości oraz strefowanie potrafi zdziałać cuda przy tym komponencie. Dzięki pianie wysokoelastycznej materac będzie dosyć twardy i sprężynujący. Dzięki czemu dłużej utrzyma swoją formę oraz będzie w stanie zapewnić komfort cięższym użytkownikom.

- Lateks - materiał oscylujący właściwościami pomiędzy dwoma wyżej wymienionymi, z reguły materiał miękki  - lecz nie dopasowujący się

Możemy znaleźć też materace sprężynowe, gryczane czy kokosowe, w wypadku tak specyficznych wyborów doradzamy odwiedzenie salonu stacjonarnego i wypróbowanie każdego z materacy, w trosce o najlepsze dopasowanie.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Energy Platinium

Materac stworzony z myślą o ludziach aktywnych - ten materac pomoże Ci osiągać kolejne cele!


7 Stref twardości - służy ergonomicznemu podparciu ciała - Materac o różnych miękkościach z obu stron, wykonany w 100% z pian wysokiej klasy - nie musisz wierzyć nam na słowo, sam możesz zważyć swój materac i sprawdzić ile wykorzystano w nim materiału, 160x200 waży aż 32kg! To wszystko składa się na idealne właściwości do spania oraz 15 lat gwarancji.

Wysokość ok.22 cm.

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Natural Zdrowie +

Materac Natural zapewnia stabilne podparcie i subtelną elastyczność. Siedmiostrefowa sprężyna kieszonkowa połączona została z warstwą pianki komfort XL oraz wkładką sizalowo-jutową. Konstrukcja ta wpływa na zwiększoną twardość oraz wytrzymałość materaca, przez co model cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wysokość ok. 21cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Active Zdrowie+

Wspierający ergonomiczną pozycję snu materac Active został stworzony z myślą o ludziach aktywnie spędzających dzień. Charakterystyczny układ trzech pianek wraz ze specjalnymi nacięciami sprawiają, że całe Twoje ciało jest idealnie podparte, mięśnie mogą się regenerować, a Ty wstajesz wypoczęty i pełen energii następnego ranka.

Gwarancja: 10 lat

Wysokość materaca: ok. 22 cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Visco Zdrowie +

Materac Visco Zdrowie+ jest to PROZDROWOTNY MATERAC PRZECIWODLEŻYNOWY.

Materac dla osób kochających spanie “na chmurce”. Wystarczy położyć się a materac stopniowo zacznie dopasowywać się do Twojej sylwetki, wspierając jednocześnie głowę, ramiona, biodra oraz nogi. Materac Visco zdrowie+ doskonale sprawdza się w profilaktyce przeciwodleżynowej.

Wysokość: 18 cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Kokos Zdrowie+

Materac o właściwościach korekcyjnych, stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie solidne podłoże. Siedmiostrefowa sprężyna kieszonkowa połączona została z warstwą pianki komfort oraz przekładką kokosową. Konstrukcja ta wpływa na zwiększoną twardość oraz wytrzymałość materaca, niezależnie od ciężaru ciała.

Wysokość ok. 19cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Light Silver

Materac Light Silver jest to 7 strefowy materac wysokoelastyczny marki Relaks. Materac zapewnia wysoką elastyczność, której warstwa wynosi 16 cm i niezwykle dobrze podpiera całe ciało. Pokrowiec z tkaniny membranowej jest pikowany włóknem klimatyzującym dzięki czemu jeszcze lepiej odprowadza wilgoć, a ponadto można go bez problemu prać w 60°C, aby zapewnić wysoką higienę użytkowania.

Wysokość materaca ok. 18 cm.