Materace sprężynowe

Materace sprężynowe to przede wszystkim pewne podparcie i gwarancja wysokiej elastyczności punktowej dla naszego ciała. Materace te potrafią prawidłowo stabilizować ciało podczas snu i zapewniają zdrowy i komfortowy wypoczynek. Produkt ten skierowany jest przede wszystkim dla osób chętniej wybierających sprężyste podłoże do snu.

W materacach sprężynowych wyróżnić można dwa rodzaje sprężyn, które różnią się przede wszystkim ich średnicą, tak więc wyróżniamy:

  • sprężyny kieszeniowe,

  • sprężyny multipocket.

Mówiąc o materacach sprężynowych nie można również zapomnieć o materacach hybrydowych posiadających w sobie wkład sprężynowy oraz pianowy, dzięki czemu możemy odczuwać komfort użytkowania obu materacy!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Natural Zdrowie +

Materac Natural zapewnia stabilne podparcie i subtelną elastyczność. Siedmiostrefowa sprężyna kieszonkowa połączona została z warstwą pianki komfort XL oraz wkładką sizalowo-jutową. Konstrukcja ta wpływa na zwiększoną twardość oraz wytrzymałość materaca, przez co model cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wysokość ok. 21cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Kokos Zdrowie+

Materac o właściwościach korekcyjnych, stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie solidne podłoże. Siedmiostrefowa sprężyna kieszonkowa połączona została z warstwą pianki komfort oraz przekładką kokosową. Konstrukcja ta wpływa na zwiększoną twardość oraz wytrzymałość materaca, niezależnie od ciężaru ciała.

Wysokość ok. 19cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac hybrydowy HYBRID 1000

Materac hybrydowy to połączenie materaca sprężynowego oraz materaca piankowego.

Hybrid 1000 cechuje się pianą wysokoelastyczny HR najwyższej klasy, która to posiada milion pęcherzyków powietrza uwięzionych w elastycznym materiale. Pianka ta reaguje na najdelikatniejsze ugięcie i jednocześnie gwarantuje stabilne podparcie dla kręgosłupa. 

Wysokość: 27cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac hybrydowy HYBRID 2000

Materac hybrydowy to połączenie materaca sprężynowego oraz materaca piankowego.

Hybrid 2000 to materac zawierający piankę VISCO - termoelastyczną. Piana ta reaguje na temperaturę i nacisk ciała, dzięki czemu zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz doskonałą redukcję nacisków. Inteligentne działanie tego tworzywa pozwoli rozluźnić wszystkie mięśnie.

Wysokość: 27cm