Poduszki tradycyjne

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Bamboo Eco

Poduszka Bamboo Eco to produkt wykonany z niezwykle gładkiej i miękkiej tkaniny z wypełnieniem bambusowym, zapewniający komfort nawet najbardziej wymagającym. 

Fantastycznie podpiera kark i głowę śpiącego, dodatkowo absorbując wilgoć z otoczenia tak, aby zapewnić odpowiednio suchy klimat snu.

Produkt ten zostaw wytworzony w ekologiczny sposób i jest przyjazny naturze.

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Corneo

Poduszka Corneo jest to produkt wykonany z włókien Ingeo™, które są pozyskiwane w sposób ekologiczny z kukurydzy.

Posiada ona bardzo dobrą izolację cieplną, jak i równie dobrą wentylację, która to pozwoli na przyjemny odpoczynek każdego użytkownika.

Naturalna tkanina jak i wypełnienie z jakiej została stworzona poduszka, chłonie wilgoć z otoczenia tak, że z pewnością zapewnią suchy i zdrowy klimat snu.

Jest to produkt niezwykle puszysty, hipoalergiczny i wykonany z najwyższej jakości tkaniny.

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Fun

Poduszka z kolekcji Fun to produkt wykonany z niezwykle gładkiej i miękkiej tkaniny w dotyku przypominający skórkę brzoskwini.

Fantastycznie puszysta, wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna dopasowujących się do kształtu głowy i karku użytkownika.

Wykonanie poduszki pozwala na jej regulację miękkości ze wzglądu na zamek błyskawiczny, którym to dopasowujemy ilość wypełnienia.

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Satine

Poduszka z kolekcji Satine to produkt stworzony w 100% z naturalnej bawełny wzbogaconej o niezwykle dobroczynne właściwości aloesu z wypełnieniem z puszystego włókna poliestrowego.

Produkt ten, wyróżnia się delikatnie połyskująca, satynową oraz luksusową strukturą i zarazem fantastycznie miękkim wypełnieniem. 

Poduszka Satine zapewnia dużą regulację miękkości za sprawą zamka błyskawicznego, co zapewnia wysoką wygodę snu i samego relaksu.

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Anti-Stress

Poduszka z kolekcji Anti-Stress to niezwykle wyjątkowy produkt, którego zadaniem jest zapewnić użytkownikowi najwyższej jakości odpoczynek za sprawą wychwytywania nieprzyjaznych ładunków elektrostatycznych z ciała przez tkaninę, a następnie przywracaniu równowagi. Czynniki powodujące stres znikają, a ciało staje się zrelaksowane.

Produkt nie tylko jest lekki i puszysty, ale także niezwykle ciepły i komfortowy w użytkowaniu. Poduszka ponadto, wypełniona jest tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna dopasowujących się do kształtu głowy i karku. Regulacja miękkości odbywa się za pomocą zamku błyskawicznego.

Aby w pełni umożliwić zachodzenie procesu wychwytywania ładunków zaleca się stosowanie poszewek bawełnianych.

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka pikowana Happy

Poduszka pikowana z kolekcji Happy to przyjemny w dotyku produkt o efekcie brzoskwiniowej skórki. Ponadto, jest niezwykle puszysta i miękka, a w dodatku posiada wzmocnioną trwałość za sprawą trójwarstwowej pikówki.

Dodatkowo, użytkownik ma możliwość prania jej w wysokich temperaturach zapewnia wysoką higienę snu. Produkt jest hipoalergiczny. 

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Classic Pikowana

Poduszka z kolekcji Classic w wariancie pikowanym to produkt bardzo miękki i komfortowy w użytkowaniu.

Spełni wszystkie wymagania co do codziennego użytku, łatwo utrzymać ją w czystości oraz przeznaczona jest do prania w wyższych temperaturach.

Zapewnia niezwykle przyjemne i komfortowe podparcie dla głowy i karku podczas odpoczynku.

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Classic Comfort

Poduszka z kolekcji Classic w wariancie Comfort to produkt stworzony z myślą o osobach, którym zależy na możliwości personalizowania produktu pod swoje upodobania.

Wypełnienie z tysiąca miękkich kuleczek z włókna oraz jego ilość, z łatwością można dopasować za pomocą wbudowanego zamka błyskawicznego. 

Ważna jest również wzmocniona trwałość poduszki za pomocą trójwarstwowej pikówki.

Produkt ten to idealne połączenie komfortu wypoczynku oraz niezwykłej trwałości.

favorite

Musisz być zalogowany
Poduszka Cotton

Poduszka Cotton to produkt wykonany z niezwykle gładkiej i miękkiej tkaniny z wypełnieniem z puszystego włókna poliestrowego.

Wypełnienie z tysięcy miękkich i lekkich kuleczek z włókna fantastycznie podpiera kark i głowę śpiącego, dodatkowo absorbując wilgoć z otoczenia

tak, aby zapewnić odpowiednio suchy klimat snu. 

Poduszka zapewnia regulacje miękkości poprzez dopasowanie ilości wypełnienia dzięki zamkowi błyskawicznemu.