Materace wysokoelastyczne

Piana wysokoelastyczna HR nadaje materacom wyjątkową sprężystość oraz elastyczność. Pianka ta jest składową niemal wszystkich materacy i sprawia, że materace są przede wszystkim niezwykle wytrzymałe i odporne w użytkowaniu. Materace złożone z piany wysokoelastycznej HR nie tylko zapewniają użytkownikom pewne podparcie dla ciała podczas snu, ale również za sprawą właściwości tej pianki sprawiają, iż są to materace skierowane dla niemal każdego! 

Pianka wysokoelastyczna pozwala zapewnić zdrowy, spokojny i przede wszystkim komfortowy sen. 

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Energy Platinium

Materac stworzony z myślą o ludziach aktywnych - ten materac pomoże Ci osiągać kolejne cele!


7 Stref twardości - służy ergonomicznemu podparciu ciała - Materac o różnych miękkościach z obu stron, wykonany w 100% z pian wysokiej klasy - nie musisz wierzyć nam na słowo, sam możesz zważyć swój materac i sprawdzić ile wykorzystano w nim materiału, 160x200 waży aż 32kg! To wszystko składa się na idealne właściwości do spania oraz 15 lat gwarancji.

Wysokość ok.22 cm.

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Active Zdrowie+

Wspierający ergonomiczną pozycję snu materac Active został stworzony z myślą o ludziach aktywnie spędzających dzień. Charakterystyczny układ trzech pianek wraz ze specjalnymi nacięciami sprawiają, że całe Twoje ciało jest idealnie podparte, mięśnie mogą się regenerować, a Ty wstajesz wypoczęty i pełen energii następnego ranka.

Gwarancja: 10 lat

Wysokość materaca: ok. 22 cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac hybrydowy HYBRID 1000

Materac hybrydowy to połączenie materaca sprężynowego oraz materaca piankowego.

Hybrid 1000 cechuje się pianą wysokoelastyczny HR najwyższej klasy, która to posiada milion pęcherzyków powietrza uwięzionych w elastycznym materiale. Pianka ta reaguje na najdelikatniejsze ugięcie i jednocześnie gwarantuje stabilne podparcie dla kręgosłupa. 

Wysokość: 27cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Light Silver

Materac Light Silver jest to 7 strefowy materac wysokoelastyczny marki Relaks. Materac zapewnia wysoką elastyczność, której warstwa wynosi 16 cm i niezwykle dobrze podpiera całe ciało. Pokrowiec z tkaniny membranowej jest pikowany włóknem klimatyzującym dzięki czemu jeszcze lepiej odprowadza wilgoć, a ponadto można go bez problemu prać w 60°C, aby zapewnić wysoką higienę użytkowania.

Wysokość materaca ok. 18 cm.