Materace termoelastyczne

Piana termoelastyczna inaczej zwana także pianką VISCO, memory foam, pianką "leniwą" czy pianką "z pamięcią" pod wpływem nacisku oraz ciepła wytwarzanego przez nasze ciało pozwala materacowi idealnie dopasować się do kształtu ciała w każdej możliwej płaszczyźnie dodatkowo zapewniając przyjemne delikatne otulenie podczas snu i odpoczynku.

Pianka VISCO jest idealnym wyborem dla osób chcących zapewnić sobie niespotkany wcześniej komfort snu lub też ulgę od bólów stawów czy kręgosłupa, dodatkowo kojąc nasz układ nerwowy.

Piana termoelastyczna ponadto nie przenosi drgań i jest niezastąpiona szczególnie dla par oraz osób, które często nie mogą znaleźć właściwej pozycji snu i przekręcając się i budzą drugą osobę.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

favorite

Musisz być zalogowany
Materac Visco Zdrowie +

Materac Visco Zdrowie+ jest to PROZDROWOTNY MATERAC PRZECIWODLEŻYNOWY.

Materac dla osób kochających spanie “na chmurce”. Wystarczy położyć się a materac stopniowo zacznie dopasowywać się do Twojej sylwetki, wspierając jednocześnie głowę, ramiona, biodra oraz nogi. Materac Visco zdrowie+ doskonale sprawdza się w profilaktyce przeciwodleżynowej.

Wysokość: 18 cm

favorite

Musisz być zalogowany
Materac hybrydowy HYBRID 2000

Materac hybrydowy to połączenie materaca sprężynowego oraz materaca piankowego.

Hybrid 2000 to materac zawierający piankę VISCO - termoelastyczną. Piana ta reaguje na temperaturę i nacisk ciała, dzięki czemu zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz doskonałą redukcję nacisków. Inteligentne działanie tego tworzywa pozwoli rozluźnić wszystkie mięśnie.

Wysokość: 27cm