Zestaw promocyjny 120x60 Podkład nieprzemakalny pikowany jersey + Prześcieradła

  • -10%
  • Pakiet
84,80 zł
76,32 zł Rabat 10%

Zamiast 88,80 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Informacje techniczne

Opis

Zestaw promocyjny w rozmiarze 120x60 zawierający 1x Podkład nieprzemakalny pikowany jersey i 2x Prześcieradło bawełnianie z gumką w kolorze szarym oraz białym.

Oceny produktu

Napisz swoją opinię

Zestaw promocyjny 120x60 Podkład nieprzemakalny pikowany jersey + Prześcieradła

Zestaw promocyjny w rozmiarze 120x60 zawierający 1x Podkład nieprzemakalny pikowany jersey i 2x Prześcieradło bawełnianie z gumką w kolorze szarym oraz białym.

Napisz swoją opinię

Prześcieradło bawełniane jersey jest przewiewne, lekkie, nie elektryzujące się, dodatkowo zapobiega nadmiernemu poceniu się.
Prześcieradło stanowi długotrwałą i skuteczną barierę dla roztoczy, grzybów i bakterii. W momencie zabrudzenia możesz je bez problemu zdjąć i wyprać, a materac pozostanie czysty i świeży. Prześcieradło nieprzemakalne nie przesuwa się, ponieważ jest stabilnie przymocowany do materaca dzięki gumce okalającej bawełniany materiał. Jest to produkt najwyższej klasy. Gęsty splot 100% bawełny sprawi że po praniu prześcieradło nadal będzie trzymało swój wymiar. Spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi sanitarne i użytkowe.
Podkład nieprzemakalny pikowany w wersji jersey to higieniczny, paroprzepuszczalny (oddychający), nieprzemakalny ochraniacz na wszystkie rodzaje materacy. Jest nieprzepuszczalny dla wody i innych płynnych substancji (tj. sok, mleko), przez co przedłuża trwałość materaca. Doskonale chroni materac przed zabrudzeniami, a jednocześnie dba o zdrowie twojego dziecka.
Jest przewiewny, lekki, nie elektryzuje się, dodatkowo zapobiega nadmiernemu poceniu się, nie odparza i nie drażni skóry. Podkład stanowi długotrwałą i skuteczną barierę dla roztoczy, grzybów i bakterii. W momencie zabrudzenia możesz go wyprać, a materac pozostanie czysty i świeży.

Powiązane artykuły

favorite

Musisz być zalogowany
Prześcieradło z gumką różne...

Prześcieradło bawełniane z gumką jest miękkie i przyjemne w dotyku (do wyboru tkaniny jersey oraz frotte), dzięki czemu spanie na nim to czysta przyjemność! Pokaźna gama kolorystyczna mająca aż 7 kolorów, pozwoli na dopasowanie odcienia prześcieradła do każdej pościeli. Natomiast wysoka jakość wykorzystanych materiałów sprawia, że prześcieradło starczy na długie lata użytkowania. 

Produkt zachowuje swój fason i utrzymuje intensywny kolor nawet po wielu praniach.

favorite

Musisz być zalogowany
Podkład nieprzemakalny...

Nieprzemakalny ochraniacz higieniczny,  na wszystkie rodzaje materaców. Wykonany z tkaniny Jersey bądź Frotte, nie tylko pomoże zabezpieczyć materac, ale również pozytywnie wpłynie na sen. Zapewni miłą w dotyku powierzchnię użytkową, przy zachowaniu wodoodporności(dzięki wykończenie od spodu powłoką PU). Pozwoli to ochronić materac przed zabrudzeniami oraz niechcianymi płynami.